English
Estonian Poker Championship Team Event 2023 Live Reporting - Day 1

Current Level 0 Current Day 1
Blinds - Ante -
Entries 16 Remaining 1
Prize Pool (EUR) €7,676 First Prize (EUR) €3,286
1 New Update - Click to refresh
Live Updates - Day 1
11:17 (UTC+2)
Day 1 of Estonian Poker Championship Ended
Level: 0     Blinds: 0/0     Ante: 0
EMV tiimiturniiri lõplik tabel Posted Tuesday 4th April, 2023 at 01:25(UTC+2) by maheaaatom

"Kogemus ja Kohavalik" võttis ülivõimsa võidu - nad saavutasid omadel miniturniiridel ühe esimese, kaks teist, ühe viienda ja ühe kuuenda koha. Teiseks tulnud Wismari alistati seejuures koguni 17 punktiga. 

Kõige suurem heitlus käis aga kolmandale kohale. Hoolimata Roland Luige (50-50) võidust viiendal laual jäi BOLD ühe punktiga peale. Kaugele ei jäänud ka ROHKE17 (kaotas medali kolme punktiga) ning Normaalne Aken. 

1. koht - Kogemus ja Kohavalik 99 punkti

2. koht - Wismari 72o 82 punkti

3. koht - BOLD 76 punkti

---

4. koht - 50/50 75 punkti

5. koht - ROHKE 17 73 punkti

6. koht - Normaalne Aken 71 punkti

7. koht - ÄrtuÄssad vol 7 63 punkti

8. koht - Rae Kalurid 59 punkti

9. koht - Saarlased 55 punkti

10. koht - Valeri En 41 punkti

Soovime kõigile head ööd ning kohtume teiega juba põhiturniiril, mis algab laupäeval kell 12:00!

Ametlik: EMV 2023 võistkondliku turniiri võitis Kogemus ja Kohavalik Posted Tuesday 4th April, 2023 at 00:35(UTC+2) by maheaaatom

Kolmes lauas on küll esikohaduell veel käimas, kuid need tulemused ei muuda enam midagi. 

Turniiri esikoha saab võtab Kogemus ja Kohavalik, kuhu kuulusid Rain Heeringas, Mihkel Vitsur, Jaagup Luhakooder, Sander Leigri ja Kaarel Lepik. Kuigi tegemist on tunnustatud netiproffidega, pole keegi neist varem veel Eesti meistriks tulnud. 

Teine on Wismari 72o koosseisus Gert Laanemets, Herli Olop, Jaan Kõrgema, Steven Seller, Erki Niitlaan. Kolmandaks tuleb aga BOLD, kuhu kuulusid Ilona Sibold, Laur Sibold, Imre Leibold, Kaidar Viikman ning Mairold Millert.

Jääme ootame veel autasustamist ning lõpupilti.  

Wismari 72o lõpetab 82 punktiga Posted Tuesday 4th April, 2023 at 00:23(UTC+2) by maheaaatom

Herli Olop langeb omalt turniirilt neljandana välja, kuid BOLDist jäädakse igal juhul ühe punktiga ette, isegi kui Mairold peaks võitma. Wismari 72o lõppsaak on 82 punkti. 

Kuulda on ka Svenza kisa. Normaalne Aken kaotas nii Helina kui Kauri ja lõpetab 71 punktiga. Kõva tulemus, aga poodium jääb kättesaamatuks.

50/50 tiimil on koos 50 punkti ning mängus Roland Luik. Paraku ei piisa ka Rolandi võidust, et esikolmikusse tulla, sest BOLD ei saa langeda alla 76 punkti. 

Seega peaks võistluse lõppseis olema:

 1. Kogemus ja Kohavalik
 2. Wismari 72o
 3. BOLD

Gert alistas Svenza Posted Tuesday 4th April, 2023 at 00:14(UTC+2) by maheaaatom

Gert Laanemets toob Wismarile esikohapunktid ning viib nad 64 punkti peale. Mängus on veel Herli Olop, kes lisab oma tiimile vähemalt 18 punkti. Paistab olevat suht kindel teine koht.

Svenza-sats toetub Kaur Ajamaale ja Helina Tammele. Neist viimane suutis just duubeldada ässadega Jaagup Luhakooderi kuningate vastu. Svenza-tiim võistleb täna tõenäoliselt pronksile. 

Henri Käsper võitis oma turniiri Posted Tuesday 4th April, 2023 at 00:11(UTC+2) by maheaaatom

Henri võiduröögatus andis märku, et tal õnnestus Imre Leibold esikohaduellis üle mängida. Paraku lõpetas Toivo Ojasoo oma turniiri neljandana, mis ei jäta ROHKE17-le enam medalivõimalusi.

ROHKE17 (Henri tiim) lõpetab 73 punktiga. BOLDil (Imre tiim) on koos 56 punkti, kuid Mairold on veel mängus ja vähemalt neljas. See tähendab, et BOLD võidab ROHKE17 tiimi igal juhul Mairoldi lõppkohast sõltumata. Mairold andis küll äsja üsna valusa duubli...aga mäng pole veel läbi. Pronksist kõrgemale tõusta pole neil paraku aga võimalik.

Mis puutub turniiri esikohta, siis oleks juba ime, kui seda ei saaks Kogemus ja Kohavalik. Neil on endiselt mängus kolm sportlast ning seni halvim koht kuues!

Olukord viiendas ja neljandas lauas Posted Monday 3rd April, 2023 at 23:57(UTC+2) by maheaaatom

Hetkel on viienda laua kindel liider Jaagup Luhakooder (Kogemus ja Kohavalik), Toivol on pisut rohkem kui Helinal.

Heads-up on käimas neljandal laual kahe kuulsuste halli liikme Imre Leiboldi ja Henri Käsperi vahel. Mängus on 220 eurot ja 3 punkti, mis omavad ülimalt väärtust mõlema mehe jaoks.

Herli ja Gerdi käes on Wismari saatus Posted Monday 3rd April, 2023 at 23:52(UTC+2) by maheaaatom

Steven Seller lõpetab oma turniiri kuuendana ning jätab Wismari au kaistma Gert Laanemetsa ning Herli Olopi. 

Virtuaalses arvestuses ollakse hetkel teisel kohal (juhib Kogemus ja Kohavalik), kuid Gert on oma turniiri chipliider. Õigemine ongi tema ainsaks vastaseks Svenza, sest Veiko Aavast, kel polnud nagunii midagi võita, saadi just lahti. 

Vana rebane Herli, kes on tuntud väga hea taktikuna, hoiab samuti igati korralikku punktisummat ning kindlasti valmistaks neljas Eesti meistritiitel talle suurt rõõmu. Samas eeldaks see maksimaalset õnnestumist, kuna Kogemus ja Kohavalik on juba päris pikalt eest ära. 

Marius teeb võitjatele ruumi Posted Monday 3rd April, 2023 at 23:47(UTC+2) by maheaaatom

Esimeses lauas jätkab kolm mängijat, kellest kaks on ka tippkonkurentsis. 

Marius Morel, kel polnud midagi võita, langes mängust välja ning tegi sellega kõigile omamoodi kingituse - nead on taganud vähemalt 20 punkti.

Mariuse TOP Punt ei paistnud täna üllataval kombel mitte millagagi silma. 

Maili lõpetas Posted Monday 3rd April, 2023 at 23:44(UTC+2) by maheaaatom

Maili Tannbaum lõpetas oma turniiri 5. kohaga. See tähendab, et ÄrtuÄssad vol. 7 seekord medalile ei tule. Lõppskooriks jääb 63 punkti. 

Muus osas kõik endine. Punktivahed on väikesed ning iga punkt on kulla hinnaga. Vähemalt teoreetilised võiduvõimalused peaksid olema kuuel tiimil. 

Mati jätab Maili üksi võitlema, Imre-lauas ülipõnev seis Posted Monday 3rd April, 2023 at 23:39(UTC+2) by maheaaatom

Teises lauas langes neljanda kohaga Mati Pirn ning ÄrtuÄssad vol 7 eest on nüüd võistlemas veel vaid Maili Tannbaum. Samas pole katki veel midagi, kõik sõltub Maili lõppkohast. Aga esikoha rong on kindlasti läinud ning ka medalile jõudmine eeldaks maksimaalset õnnestumist. 

Intrigeeriv seis on Imre-Henri-Jaani lauas. Kellelgi neist pole teab mis suurt stäkki, laua chipliider on aga saarlane Priit Vanem, kes peab kindlalt oma turniiri võitma, et saarlastele jääks isegi teoreetiline šanss medalile tulla. Samas on Imre, Henri ja Jaan kõik esikohakonkurentsis. 

Turniiri on jälgima tulnud ka Kairit, kes ütles et igasugused tabelid ajavad tal juhtmed sassi. Peamine on see, et Imre oma laua ära võidab!

Mariliis jääb omal turniiril seitsmendaks Posted Monday 3rd April, 2023 at 23:20(UTC+2) by maheaaatom

Mariliis Jõras teeb igati korraliku tulemuse ning on omal turniiril seitsmes. Valeri En-l medalile paraku enam ei pürgi, sest kõik nende mängijad on konkurentsist väljas. 

Virtuaalses arvestuses on hetkeseis järgmine:

 1. Wismari 72o
 2. Kogemus ja Kohavalik
 3. 50/50
 4. BOLD
 5. Rohke17
 6. ÄrtuÄssad vol 7
 7. Normaalne Aken
 8. Saarlased

Ülejäänud tiimidel poodiumile mitte mingil juhul asja pole. 

Svenza ruigab rõõmust Posted Monday 3rd April, 2023 at 23:13(UTC+2) by maheaaatom

Sven Reimaa lükkab oma 10K stäki sisse ning lendab sellega Marius Moreli ässade otsa. 

Sven avab ning kukub kaarte nõudma. Flopis on emand, turnis üheksa. Kõik läheb edasi, lisaks on tema tiimikaaslastest Kaur Ajamaa oma laua chipliider. Paistab, et kahest kiirest kaotusest hoolimata võib Normaalne Aken jõuda ükskõik kui kaugele. 

Rae Kalurid kaotasid Ave Posted Monday 3rd April, 2023 at 23:09(UTC+2) by maheaaatom

Ave Lepik langes 5. kohaga (16 punkti) ning viis Rae Kalurid ametliku edetabeli liidriteks, kuid virtuaalses arvestuses langeti paraku kuuendaks. Neist on alles veel Taavi Välisson, kes peab oma turniiril tõenäoliselt võitma.

ROHKE17 jäi ilma Mart Rinkenist, kastanid peavad tulest välja tooma Henri Käsper ja Toivo Ojasoo. 

Kogemus ja Kohavalik kaotab Rain Heeringa Posted Monday 3rd April, 2023 at 23:04(UTC+2) by maheaaatom

Rain Heeringas lõpetab oma turniiri 5. kohaga ning toob oma tiimile 16 punkti. 

Jäme ots hakkab minema Wismari 72o kätte (neil neli mängijat sees), kuid tõenäoliselt läheb siin veel korralikuks punktide mänguks. 

Kolm mängijat on sees kolmel tiimil (lisaks Kogemus ja Kohavalik satsile ka ROHKE17 ja Normaalne Aken. 

Kahe mängijaga satsidest on üsna head võimalused kolmel tiimil (50/50, Ärtuässad vol. 7 ja BOLD). Teatud võimalused on alles ka saarlastel ja Rae kaluritel.

4 viimast neljandal laual Posted Monday 3rd April, 2023 at 22:49(UTC+2) by maheaaatom

Neljandal laual on konkurentsis veel vaid neli mängijat. Neist kolm - Henri Käsper (ROHKE17), Imre Leibold (BOLD) ja Jaan Kõrgema (Wismari 72o) on tippkonkurentsis, "saarlastel" on seis juba märksa keerulisem. Ideaalis võivad siiski nemadki poodiumile jõuda, kuid see eeldaks juba väikest imet.

Svenza laua dilemma Posted Monday 3rd April, 2023 at 22:46(UTC+2) by maheaaatom

Esimeses lauas on alles 5 parimat, kellest Marius Morelil ja Veiko Aaval pole midagi võita. 

Rain Heeringas (Kogemus ja Kohavalik), Gert Laanemets (Wismari 72o) ja Svenza (Normaalne Aken) on aga kõik kõrges mängus ja iga punkt on neile kulla hinnaga. Kõige paremas seisus on neist Gert. 

"Süütuid" tiime enam ei ole Posted Monday 3rd April, 2023 at 22:38(UTC+2) by maheaaatom

Kogemus ja Kohavalik kaotas Sander Leigri, kes tõi oma tiimile 6. koha eest 14 punkti . Virtuaalses arvestuses ollakse endiselt kindlalt liidrid. 

ÄrtuÄssad vol 7 jäi ilma Aimar Leesalust. Mati Pirn ja Maili Tannbaum on veel mängus ning peaksid kindlasti jõudma vähemalt esikolmikusse. 

BOLD seis paistab ka suht kena - Sanderi elimineerinud Imre Leibold on saanud oma mängumootori täiega käima ning aina korjab lisa. Lauri ja Mairoldi stäkk samuti täiesti mängitav.

Ta ei pannud kolm korda äss-poisiga aga nüüd pani kunn-neljaga! Posted Monday 3rd April, 2023 at 22:32(UTC+2) by maheaaatom

Nii kriiskab Svenza, kelle lauast langes just välja BOLD-i esindaja Kaidar Viikman. 

Eks Kaidar kohapunkte jahtis ning mängis seetõttu lõpus väga ettevaatlikult. Lõpuks oligi tal vaid 3xBB järgi ning see tuli suht marginaalse käega UTG sisse lükata. 7. koht tõi 12 punkti. 

BOLD nüüd virtuaalses edetabelis esimesena poodiumilt väljas. 

Olulised kaotused Posted Monday 3rd April, 2023 at 22:28(UTC+2) by maheaaatom

"50/50" kaotas Carmen-Elina, kes tõi oma tiimile 7. koha eest 12 punkti. 

"ÄrtuÄssad vol 7" jäi ilma Anti Salurast, neilgi on kolm mängijat sees, kuid 50/50 tiimist ollakse viie punktiga taga. 

Kogemus ja Kohavalik on endiselt süütud!

Virtuaalne punktiarvestus Posted Monday 3rd April, 2023 at 22:24(UTC+2) by maheaaatom

Kõikidel miniturniiridel on sees 7 parimat. Seega on virtuaalne punktiseis hetkel järgmine:

5 sees:
1. koht - Kogemus ja Kohavalik - 0 punkti / 60 punkti

4 sees: 
2. koht - 50/50 - 10 punkti / 58 punkti /
3. koht - BOLD - 8 punkti / 56 punkti / 
ÄrtuÄssad Vol 7 - 55 punkti /
Wismari 72o - 7 punkti / 55 punkti

3 sees: 
ROHKE17 - 18 punkti / 54 punkti
Rae Kalurid - 11 punkti / 47 punkti
Normaalne Aken - 9 punkti / 45 punkti

2 sees:
Saarlased - 13 punkti / 37 punkti

Robin Valtingu tiim lõpetas Posted Monday 3rd April, 2023 at 22:17(UTC+2) by maheaaatom

Robin Valting ja tema neli jüngrit on tänase turniiri lõpetanud 19 punktiga, millega jagatakse hetkel viimast kohta Deus Ex Machinaga. 

Kõvasti kisa on "Svenza"-lauas. Keskmes on oluliselt oma stäkki kaotanud Kaidar Viikman, kes olevat ridamisi väga häid kaarte foldinud. Kaidaril on aga palju kaalul, sest tema tiim BOLD püsib kenasti esikohakonkurentsis ning on hetkel virtuaalses arvestuses kolmandal kohal.

"50/50" kaotab süütuse Posted Monday 3rd April, 2023 at 22:13(UTC+2) by maheaaatom

50/50 kaotab Alari Raidi 8. kohalt. Seega oin "süütud" veel vaid tiimi "Kogemus ja Kohavalik" liikmed.

Võimalikud medalistid:

5 sees:
Kogemus ja Kohavalik - 0 punkti / Max 125 punkti

4 sees: 
50/50 - 10 punkti / Max 110 punkti
BOLD - 8 punkti / Max 108 punkti
ÄrtuÄssad Vol 7 - 7 punkti / Max 107 punkti
Wismari 72o - 7 punkti / Max 107 punkti

3 sees: 
ROHKE17 - 18 punkti / Max 93 punkti
Rae Kalurid - 11 punkti / Max 86 punkti
Normaalne Aken - 9 punkti / Max 84 punkti

2 sees:
Saarlased - 13 punkti / Max 63 punkti

Proffide lips on läbi Posted Monday 3rd April, 2023 at 22:11(UTC+2) by maheaaatom

TOP Punt kaotas Markku Koplimaa ning on sellega konkurentsist väljas. Isegi võimalik Marius Moreli võit ei aitaks neid medalile.

ROHKE-17 kaotas oma teise liikme Martin Häidbergi. Neil on veel kõik võimalik, kuid Henri, Toivo ja Mart Rinken peavad näitama väga häid tulemusi, soovitavalt tulema kõik vähemalt esikolmikusse. 

Valeri En tippkonkurentsist väljas Posted Monday 3rd April, 2023 at 22:08(UTC+2) by maheaaatom

Valeri En tiim kaotab Heimar Lille, kelle  kaotab PFAI jaotuses Veiko Aava -le. Nüüd on neil ainsana sees Mariliis Jõras, kuid isegi Mariliisi võit ei aitaks neid medalile.

Sama lugu ka vastaspoolel. Veikol pole kahjuks enam mängida millelegi muule, kui vaid oma turniiri võidule.

Millele me täna mängime? Posted Monday 3rd April, 2023 at 22:02(UTC+2) by maheaaatom

Raha teenib kolm parimat tiimi: 

Esimene koht - 3286 eurot

Teine koht - 1970 eurot

Kolmas koht - 1320 eurot

Lisaks saab iga turniiri võitja veel 220 eurot. Turniiri auhinnafond on kokku seega 7676 eurot.

Mairold ei anna alla Posted Monday 3rd April, 2023 at 21:57(UTC+2) by maheaaatom

Mairold on oma imepisikese stäki sisuliselt kahel korral järjest duublisse saanud ning parandanud oluliselt BOLD-i seisu. Tal on umbes algstäkk ning peale Ilona Siboldi on ka kõik tiimikaaslased mängus. Aga Ilona 9. koht polnud üldse paha ning kõik võimalused võita on BOLD-il kindlasti olemas.

ROHKE17 kaotas esimese mängija Posted Monday 3rd April, 2023 at 21:43(UTC+2) by maheaaatom

Kristo Eralale jagati , millega ta jooksis Carmen-Elina otsa. "Päeva parim käsi," kommenteeris Kristo. "Mul ka!" vastas Carmen-Elina.

Kristole 8. koha eest 10 punkti. Tema tiim püsib endiselt kõige kõrgemas mängus.

Vahekokkuvõte Posted Monday 3rd April, 2023 at 21:37(UTC+2) by maheaaatom

Auhinnasaajaid tuleks otsida nende tiimide seast. "Max" punktide arv tähendab võimalikku maksimaalselt punktisaaki, mille saaks võistkond juhul, kui kõik selle allesjäänud liikmed oma turniiri võidaksid.

5 sees:
50/50 - 0 punkti / Max 125 punkti
Kogemus ja Kohavalik - 0 punkti / Max 125 punkti

4 sees: 
ROHKE17 - 10 punkti / Max 110 punkti
BOLD - 8 punkti / Max 108 punkti
ÄrtuÄssad Vol 7 - 7 punkti / Max 107 punkti
Wismari 72o - 7 punkti / Max 107 punkti

3 sees: 
Rae Kalurid - 11 punkti / Max 86 punkti
Normaalne Aken - 9 punkti / Max 84 punkti

2 sees:
Valeri En - 22 punkti / Max. 72 punkti
TOP Punt - 13 punkti/ Max. 63 punkti
Saarlased - 13 punkti / Max 63 punkti

Ülejäänud 5 satsi on kindlalt mängust väljas. Nendeks on:

 • Tagavararehepeksumasin - sees vaid Veiko Aava
 • Robin Valtingu Tiim - sees vaid Robin Valting
 • Team Finland - sees vaid Karl Relander
 • No Gamble No Future - sees vaid Erik Põlluveer
 • Deus Ex Machina - kõik väljas
Näkkab või ei näkka? Posted Monday 3rd April, 2023 at 21:26(UTC+2) by maheaaatom

Rae Kalurid on kaotanud kaks mängijat, kuid õnneks mitte päris viimastena. Ave Lepikul, Taavi Välissonil ja Toomas Marrandil on seevastu täiesti mängitav stäkk. 

Esimese liikme kaotab BOLD. Ilona Sibold langeb veidras jaotuses -ga ja vastu. Seejuures sai poiste omanik Jaagup Luhakooder flopist kolmiku, kuid lõpuks võitis panga ikkagi hoopis rea kokku tõmmanud kuningas-kümne omanik. See on pokker!

Algas teine paus.

Viimane finaallaud Posted Monday 3rd April, 2023 at 21:20(UTC+2) by maheaaatom

10 parimani jõuti ka esimese laua miniturniiril. 

Huvitavas seisus on TOP Punt. Marius Morel ja Markku Koplimaa on oma laua liidrid, kuid kahjuks on neil kolm mängijat juba väljas, Mark Metsla seejuures lausa viimase kohaga. 

Kui aga Marius ja Markku peaksid oma turniiri võitma, siis võib see tuua TOP3 koha küll. Väga heal asjade sobivusel koguni esimese.

 

Teises lauas samuti finaal koos Posted Monday 3rd April, 2023 at 21:14(UTC+2) by maheaaatom

Teise laua miniturniir jõudis pärast Raiki Reinsoo langemist finaallauani. Tema tiim No Gamble No Future on mängust nii või naa väljas. 

Ka ÄrtuÄssad vol 7 kaotas esimese liikme - Marko Keskel lõpetas kümnendana.

Blindid hetkel 200/500.

Valeri-pundile veel üks väike löök Posted Monday 3rd April, 2023 at 21:07(UTC+2) by maheaaatom

Leone Kala jooksis ässade otsa ning lõpetas oma turniiri 9. koha ja 8 punktiga. 

See tähendab, et ülejäänud kolm tiimist Valeri En peavad tegema ülihea tulemuse, sel juhul on vabalt veel kõik võimalik. 

Deux Es Machina lõpetas Posted Monday 3rd April, 2023 at 21:02(UTC+2) by maheaaatom

Rahabosside punt (Pihelad, Ermo ja Andreas Kaju) lõpetas turniiri. Parimaks saavutuseks jäi Andres Kaju 10. koht ning kogusaagiks 19 punkti.

Sellega on vöga suur tõenäosus viimaseks jääda, kui tõenäoliselt olid kõik tiimi liikmed ka arvestanud, et minnakse mängima riskantset mängu. Pihelad on muide ka tiimiturnal Eesti meistriks tulnud, seega oskuste puudumise taha selles formaadis asi kindlasti ei jäänud. 

Veel kaks finaallauda Posted Monday 3rd April, 2023 at 20:59(UTC+2) by maheaaatom

Ka kolmas ja neljas laud on finaallaua kokku saanud. Neljanda laua seltskond on neist ühe ka kaotanud - selleks on vanameister Marko Kolk. 

Marko tiim "Tagavararahepeksumasin" on lootusetus seisus - viies mängijast neli väljas - ning auhinnarahadesse neil asja pole. 

Täiest kooseisus on sees kuus tiimi - ROHKE17, BOLD, ÄrtuÄssad vol7, 50/50, Wismari 72o ja Kogemus ja Kohavalik.

Valeri-fännid kaotasid Siiri Posted Monday 3rd April, 2023 at 20:51(UTC+2) by maheaaatom

Siiri Saar (Valeri En) ei suutnud oma pisistäkki üles saada ning on oma tiimi esimene langeja. 11. koht toob sisse kuus punkti, midagi väga hullu veel pole. Küll võiks Heimar Lillel pisutr suurem stäkk olla, aga Heimar on tuntud väga stabiilse ja kannatliku mängijana. 

"Normaalne Aken" kaotas Heike Tamme, see paneb Svenza-pundi juba surve alla. Viiel tiimi on endiselt puhas leht.

Viiendas lauas finaalkamp koos Posted Monday 3rd April, 2023 at 20:49(UTC+2) by maheaaatom

Nagu me juba enne turniiri prognoosisime, on viienda laua turniir osutunud väga intrigeerivaks. Pärast Allan Arjuti langemist sai finaallaud (10 mängijat) kokku ning igaühele on tagatud juba vähemalt 7 punkti. 

"Kuidagi tuleb siia ära mahtuda," pomisevad mängijad. Aga Toivol on kohe ka lahendus olemas - keegi tuleb välja võtta, saame kohe ruumi juurde.

Mairold on tule all Posted Monday 3rd April, 2023 at 20:43(UTC+2) by maheaaatom

Võistkond BOLD on täies koosseisus sees, seejuures on eriti hea Kaidar Viikmani seis, kel umbes 25K stäkk. 

Aga hea ja stabiilne on ka Laur Sibold ning Ilonagi hoiab kenasti. Imre umbes algstäki peal. Küll on tule all Mairold Millert, kel umbes 3K stäkki. "Ma oskan selle stäkiga mängida küll," on Mairold endas kindel.

Saarlased kaotasid veel ühe mängija. On karta, et tuleb hakata praami-aegu vaatama...

Saarlaste kaotused Posted Monday 3rd April, 2023 at 20:36(UTC+2) by maheaaatom

Saaremaa tiim, mille koosseisus on kolm Kaljulaidu, on vaid minuti jooksul kaks meest kaotanud. 

Herli Olop on tõusnud 5K pealt 15K peale, tema tiimis "Wismari72o" on veel kõik mängus. 

Oma esimese liikme kaotas "Rae kalurid". Langejaks jällegi soomlane - Mikko Iiskonmäki.

Neli tiimi mängust väljas Posted Monday 3rd April, 2023 at 20:30(UTC+2) by maheaaatom

Team Finland, Robin Valtingu Dream Team ja Pihelate-sats on kaotanud 4 mängijat, äsja Airinist ilma jäänud Tagavararehepeksumasin aga kolm mängijat. 

On ilmselge, et tipmistele kohtadele neil kellelgi kahjuks asja ei ole. Küll tasub aga mängida edasi oma turniiri võidule. Nimelt teenib iga miniturniiri tšempion 220 eurot (pole vahet, mis kohaga tema tiim lõpetab). 

Helina lammutab Posted Monday 3rd April, 2023 at 20:23(UTC+2) by maheaaatom

Helina Tammel on ees juba 22K punkti ning tema mäng sujub suurepäraselt. 

Tiim "Normaalne Aken" on kaotanud küll ühe mängija, kuid sellega pole veel katki midagi. 

Valeri En tiimist vajab hädasti lisa Siiri Saar, kel on umbes 10XBB järgi. Muus osas läheb nende tiimil hästi, kõik mängijad on kenasti sees. 

Rahabossid kaotavad veel kaks mängijat Posted Monday 3rd April, 2023 at 20:15(UTC+2) by maheaaatom

Rahabosside tiim on jäänud lisaks Evelyle ilma ka Ermo Kosest ja vanemast Igor Pihelast. Kahe allesjäänud mängijaga on juba sisuliselt võimatu päris tippu jõuda.

Veel üks langeja ka tiimist Robin Valtingu tiimist, nimeks on tal Kaur Kivastik. 

Favoriitideks peetud TOP Punt on kaotanud Tarmo Tammeli ja Mark Metsla, "rehepeksjad" jäid ilma ka Marek Selgeveerist ning kiita pole ka nende tiimis mängiva Airin Pindise seis. 

Rõõmu saarlastele, halbu uudiseid rehepeksjatele Posted Monday 3rd April, 2023 at 20:07(UTC+2) by maheaaatom

Jaanus Veste kaotab oma allesjäänud stäki -ga Keito Kaljulaiu ("Saarlased") -le. 

Saalist on kuulda ka Svenza torinat. Nende tiimi "Normaalne Aken" mees Marko Namm  on väljas 13. kohaga ning toob oma tiimile 4 punkti. 

Hetkeseisuga on vähemalt ühe mängija kaotanud 6 tiimi.

Evely annab oma nupud Markkule Posted Monday 3rd April, 2023 at 19:56(UTC+2) by maheaaatom

Evely Pihela jookseb oma emandatega Markku Koplimaa ässade otsa ning on Deus Ex Machina esimene langeja. Oma turniiril saab ta 15. koha, sest seal oli esimene langeja Ergo Maruste.

Oma teise mängija kaotab ka No Gamble No Future - Tenno Pleksepp ei suuda oma pundile tuua enamat kahest punktist.

Esimene paus Posted Monday 3rd April, 2023 at 19:37(UTC+2) by maheaaatom

Mängijad lubati jalgu sirutama ning oma tiimikaaslastega sõjanõu pidama. Action jätkub 15 minuti pärast blindidel 100/300. 

Mõistagi saab pausi ajal proovida kätte flippamises ning mõnel õnnelikult õnnestub tõenäoliselt ka EMV cash kätte saada.

Soomlastel läheb kõik allamäge Posted Monday 3rd April, 2023 at 19:33(UTC+2) by maheaaatom

Soomlastel on küll kenad hokisärgid seljas, kuid nende mäng edeneb umbes sama hästi nagu hokikoondisel 2017. aasta MM-il, kus nad teatavasti Prantsusmaalt 1:5 tappa said.

Järjekordne põhanaaber, kes riietusruumi suundub on Tapio Aaltonen. Viies kolm väljas - see on häving!

Naised juhivad laeva nr. 8 Posted Monday 3rd April, 2023 at 19:29(UTC+2) by maheaaatom

Kaheksandas lauas (turniir nr. 2) on ohjad kindlalt naiste käes. Carmen-Elinal on juba üle 20K ning ka Ave Lepik (Rae kalurid) võib uhkustada enam kui 15K stäkiga. 

Kolmas samal miniturniiril osalev naine Airin Pindis on enda sõnul väga väsinud. "Vähemalt homme saan puhata, sest heads-up'i ma tõesti mängida ei oska!" märgib Airin ning näitab korraks ka õige rõõmsat  nägu. 

Ergo Robinile au ja kuulsust ei too Posted Monday 3rd April, 2023 at 19:23(UTC+2) by maheaaatom

Ergo Maruste kaks paari jookseb kokku Keito Kaljulaiu kolmikuga ning tasuks kuulsusetu 16. koht. 

Robin Valtingu tiimilt üks "hobune" läinud...

Mariliis elimineerib Mirza Posted Monday 3rd April, 2023 at 19:14(UTC+2) by maheaaatom

No Gamble No Future tiim kaotas Kaivo Pullisaare, mis on neile kahtlemata väga halb uudis. Samalt miniturniirilt saadi peagi ka teine langeja, kelleks osutus "soomlaste" tiimi kuuluv Mirza.

Mehe callisid maha Jaagup Luhakooder ja Mariliis Jõras, riveriks oli lauas  ning pärast riverit küttis nuppe ka Mariliis. Jaagup tema all-in panuse vastu rohtu ei leidnud ning callima ei hakanud.

Mariliis avas , Mirzal polnud enamat -st. Team Finlandil läheb nüüd juba väga raskeks... Aga võimaliku musta hobuse Mariliisi üle on ainult hea meel - ta on nüüd ka oma turniiri kindel liider.

Toivol on hea kõrvalt korjata Posted Monday 3rd April, 2023 at 18:59(UTC+2) by maheaaatom

Mareki uljas algus pole paraku tulemust toonud, nupud on jooksnud järjest kõrval istuvale Toivo Ojasoole. Aga Mareki häält on kuulda üle saali ning tal "polevat veel kavaski kuskilt minema hakata". Mareki stäkk umbeb 5K, Toivol on 15K. 

Juurde on hankinud ka Markku Koplimaa, kes omas lauas samuti 14K peal. Oma koosseisu poolest kuulub Markku tõenäoliselt selle turniiri kõige kõvemasse võistkonda koos Tammeli, Moreli, Arjuti ja Metslaga. 

Veiko edeneb hästi Posted Monday 3rd April, 2023 at 18:51(UTC+2) by maheaaatom

Veiko Aava hoiab oma lauas jutt üleval (nagu oli ka aimata). Aga tegemist pole lihtsalt jutumehega, nimelt on viiekordne Eesti meister ka tuli 5000 punkti (ehk poole stäkist juurde hankinud). Paistab, et nupud pärinevad tema kõrval istuva Andre Villandbergi käest.

"Eks ta nii on, et tugevad võtavad," praalib Veiko ise.

Esimene langeja täpselt poole tunniga! Posted Monday 3rd April, 2023 at 18:42(UTC+2) by maheaaatom

Laur Siboldil oli siiski 100% õigus ning kuluski täpselt pool tundi esimese võistleja väljalangemiseks. Õnnetuks kukkujaks Team Finland esindaja Robert Relander. Tema stäki sai endale "Cammy-tiimi" ehk 50/50 liige Alari Raid. Hea algus!

Võlgneme lugejatele ka üldise mänguinfo. Igaüks sai 10 000 punkti ning mängutasemed vältavad 30 minutit. Esimene tase on 100/100.

Kas "Cammy" hammas läheb verele? Posted Monday 3rd April, 2023 at 18:32(UTC+2) by maheaaatom

50/50 tiimi ainus naismängija Carmen-Elina Vist tõdeb, et käimasolevatel meistrikatel ka kahjuks väga aktiivselt osaleda ei saa, sest tööd on palju. Suure tõenäosusega ei osale ta põhiturniiril ning ka naistekas on kahtluse alla. Küll on "Cammy" kohal 8-Game'is, sest segamängud istuvad talle hästi. 

Carmen-Elina on kolmekordne Eesti meister ning tiitlid meeldivad talle muidugi väga. Kui õnnestuks täna lisa saada, siis läheks võib-olla isegi hammas verele, muheleb "Cammy" ise. 

Leiboldid täna pooles rivistuses Posted Monday 3rd April, 2023 at 18:28(UTC+2) by maheaaatom

Tiim BOLD on olnud aastaid -bold nimelise lõpuga pokkerimängijate pereprojekt. 

Ilona ja Lauri Siboldid, Kairit ja Imre Leiboldid. Paraku täna Kairit ei mängi, tööd on palju. Imre on muidugi kenasti kohal. Tiimi kuulavad ka alaline täiendus Kaidar Viikman  ning jokkerina Mairold Millert. Viimane tuli muidu kenasti autoga ning lubas hingestatult pokkerile keskenduda. Tasub meenutada, et Mairoldil on üks tiimiturna esikoht juba taskus ning see pärineb 2012.  aastast. 

Imre lubab nendel meistrikatel üsna aktiivselt osaleda. Flip & GO finaali pileti on tal juba käes, õnnestus teisel katsel. "Floppas rida ja oh seda imet - pidaski vastu," meenutab Imre ise. 

Sisetunne ütleb, et küllap varsti ka Kairit Imrele kaasa elama tuleb.

Millal esimene mängija langeb? Posted Monday 3rd April, 2023 at 18:19(UTC+2) by maheaaatom

Laur Sibold on kindel, et poole seitsmeks on esimene mängija väljas. Ta on isegi nõus sellele bettima, samuti leidub Lauril leidub toetajaid, kes arvavad, et see võib juhtuda veelgi kiiremini. 

Reporteri hinnangul on see siiski pigem table-talk. Liiga palju on kaalul, kuidas sa siis ütled pärast oma tiimikaaslastele, et "Sry, mul oli ju jube hea tõmme..."

Tõde on muidugi ka selles, et ega see 10. koht ka nagu midagi väga ei anna. Esikolmikusse jõudmine on aga juba väga kõva sõna.

Marek ei varja oma taktikat Posted Monday 3rd April, 2023 at 18:12(UTC+2) by maheaaatom

Marek Selgeveer ei varja oma taktikat ning lubab kohe paugutama hakata. 

"Ega aega pole raisata," märgib Marek. "Ja tahaks ikka kaugele sõuda!"

Kaaslased talle aga hõlpu ei anna, Toivo alustas juba esimesest kätt 11x tõstega. Ja järgmise panka ampsas ära Helina Tamm. 

Jutt Mareki võimalikust paugutamisest paneb nihelema Airin Pindise. "Ei tohi! Marek on minu võistkonnas!"

Turniir on alanud Posted Monday 3rd April, 2023 at 18:04(UTC+2) by maheaaatom

Turniiridirektor Valeri lausus lühikesed avasõnad ning mängijad on laudades kohad sisse võtnud. Kokku niisiis 10 lausa, iga "miniturniir" toimub kahel laual, igaühes 8 mängijat.

Deal out!

Viies laud Posted Monday 3rd April, 2023 at 15:11(UTC+2) by maheaaatom

Viies laud võib vabalt olla selle turniiri kõige huvitavam ning määrata turniiri lõpptulemuse, sest siit leiab väga kireva seltskonna. Kas Marek Selgeveer haarab initsatiivi või langeb kohe välja? Kas Allan Arjut suudab vastased surnuks rääkida? Kas eelkõige blogijana tuntud Mariliis Jõrase närvid peavad vastu? Mida suudavad ülejäänud kolm naist - Helina Tamm, Maili Tannbaum ja Ilona Sibold? Milline on kuue aastase taguse pokkerikomeedi Roland Luige tänane mänguvorm? Või siis võidab ikkagi Toivo, kel on harukordne oskus ka melupokkeris külm närv säilitada? Elame-näeme!

ROHKE 17 Toivo Ojasoo
BOLD Ilona Sibold
ÄrtuÄssad vol 7 Maili Tannbaum
Top Punt Allan Arjut
Rae Kalurid Mikko Iiskonmäki
Tagavararehepeksumasin Marek Selgeveer
Normaalne Aken Helina Tamm
No Gamble No Future Kaivo Pullisaar
50/50 Roland Luik
Deus Ex Machina Andreas Kaju
Team Finland Masoud Mohammadi
Wismari 72o Steven Seller
Robin Valtingu Dream Team Robin Valting
Valeri En Mariliis Jõras
Saarlased Egon Kaljulaid
Kogemus ja kohavalik Jaagup Luhakooder

 

Neljas laud Posted Monday 3rd April, 2023 at 15:04(UTC+2) by maheaaatom

Neljandas lauas istuvad tõelised pokkerisaurused nagu Imre Leibold, Henri Käsper ja Marko Kolk. Väga kardetavad vastased on kindlasti Eesti live-mängijate absoluutsesse tippu kuuluvad Tarmo Tammel ja Ermo Kosk. Naiselikku kavalust lisab Leone Kala ning Aimar on tulnud kahtlemata eelkõige pidu panema. Siiski tundub, et strateegiale ja matemaatikale pannakse kõige suuremat rõhku just siin lauas.

ROHKE 17 Henri Käsper
BOLD Imre Leibold
ÄrtuÄssad vol 7 Aimar Leesalu
Top Punt Tarmo Tammel
Rae Kalurid Toomas Marrandi
Tagavararehepeksumasin Marko Kolk
Normaalne Aken Marko Namm
No Gamble No Future Tenno Pleksepp
50/50 Alari Raid
Deus Ex Machina Ermo Kosk
Team Finland Robert Relander
Wismari 72o Jaan Kõrgema
Robin Valtingu Dream Team Karl Kivastik
Valeri En Leone Kala
Saarlased Priit Vanem
Kogemus ja kohavalik Sander Leigri
Kolmas laud Posted Monday 3rd April, 2023 at 15:02(UTC+2) by maheaaatom

Kolmandast lauas leiame mitmed suured pokkeristaarid (Koplimaa, Naxer, Kaarel Lepik, Hanno Kerem), endised ja praegused pokkeritöötajadd (Ergo, Herli), kolm huvitavat naist (Evely Pihela, Heike Tamm ja Siiri Saar), Mairold Millerti ning mitmed lõuapoolikud nagu Rikard Relander ja Jaanus Veste. Mis muidugi ei tähenda, et ka kõik varem nimetatud oleksid suu peale kukkunud. See võib olla vabalt selle võistluse kõige lõbusam laud!

ROHKE 17 Mart Rinken
BOLD Mairold Millert
ÄrtuÄssad vol 7 Marko Keskel
Top Punt Markku Koplimaa
Rae Kalurid Taavi Välisson
Tagavararehepeksumasin Jaanus Veste
Normaalne Aken Heike Tamm
No Gamble No Future Erik Põlluveer
50/50 Hanno Kerem
Deus Ex Machina Evely Pihela
Team Finland Rikard Relander
Wismari 72o Herli Olop
Robin Valtingu Dream Team Ergo Maruste
Valeri En Siiri Saar
Saarlased Keito Kaljulaid
Kogemus ja kohavalik Kaarel Lepik
Teine laud Posted Monday 3rd April, 2023 at 14:56(UTC+2) by maheaaatom

Teises lauas on palju tugevaid mängijaid (Mark Metsla, Kristo Erala, Igor Pihela). Tuju hoiavad kindlasti üleval nii Laur Sibold kui Erkki Sarapuu, arvatavasti ka Carmen-Elina Vist. Naismängijaid on teisigi - mitmekordsed Eesti meistrid Ave Lepik ja Airin Pindis. Üldisele temperamendile vastandub Mati Pirni harukordne oskus oma vastaseid pikkade mõttepausidega tilti ajada. 

ROHKE 17 Kristo Erala
BOLD Laur Sibold
ÄrtuÄssad vol 7 Mati Pirn
Top Punt Mark Metsla
Rae Kalurid Ave Lepik
Tagavararehepeksumasin Airin Pindis
Normaalne Aken Kaur Ajamaa
No Gamble No Future Raiki Reinsoo
50/50 Carmen-Elina Vist
Deus Ex Machina Igor Pihela Jr
Team Finland Karl Relander
Wismari 72o Erki Niitlaan
Robin Valtingu Dream Team Priit Tomson
Valeri En Erkki Sarapuu
Saarlased Andro Reimal
Kogemus ja kohavalik Mihkel Vitsur

Esimene laud Posted Monday 3rd April, 2023 at 14:53(UTC+2) by maheaaatom

Esimesest lauast on oodata tublisti table talki, sest tegemist on suhteliselt värvika seltskonnaga (Svenza, Veiko Aava, Morel, Danel Kunman), samas on siin ka mängijad, kes on tuntud väga hea keskendumise ja stabiilsuse poolest (Gert Laanemets, Heimar Lill) . Naisi pole ühtegi! Esimese laua mängijatest oodatakse alati kõige rohkem. Seetõttu poleks ka midagi imestada, kui sel laual pakutakse parimat, kuid võib-olla igavamat pokkerit kui mujal.

ROHKE 17 Martin Häidberg
BOLD Kaidar Viikman
ÄrtuÄssad vol 7 Anti Salura
Top Punt Marius Morel
Rae Kalurid Rainer Tiigi
Tagavararehepeksumasin Veiko Aava
Normaalne Aken Sven Reimaa
No Gamble No Future Andre Villandberg
50/50 Danel Kunman
Deus Ex Machina Igor Pihela Sr
Team Finland Tapio Aaltonen
Wismari 72o Gert Laanemets
Robin Valtingu Dream Team Kristjan Jakobson
Valeri En Heimar Lill
Saarlased Raimo Kaljulaid
Kogemus ja kohavalik Rain Heeringas

EMV 2023 tiimiturniir algab kell 18:00 Posted Monday 3rd April, 2023 at 10:19(UTC+2) by maheaaatom

Esmaspäeval kell 18:00 algab meeleolukas EMV 2023 võistkondlik turniir. Tiitli nimel asub heitlema 16 viieliikmelist tiimi. 

Iga võistkonna liige osaleb ühel eraldi turniiril, kus tema eesmärgiks on saavutada võimalikult kõrge lõppkoht. Kõik turniirid toimuvad samaaegselt, võistluse lõppedes aga kohapunktid summeeritakse.

Esimesena välja langenud saab ühe, turniiri võitja 25 punkti. Esimene "point-jump" (2 punkti koht) tuleb alates kaheksandast kohast, võitja saab lisaks sellele veel ühe lisapunkti. See tähendab, et loeb eelkõige üldine stabiilsus (alla kaheksanda koha on feil), kuid päris niisama tiksumine pole samuti soovitav. 

10:09 (UTC+2)
Day 1 of Estonian Poker Championship Started
Level:      Blinds: 0/0     Ante: 0

Your search results are valid for . More Info
Travel search results are valid for a period of 20 minutes. If you do not book by this time, items in your cart may change in price or become unavailable.